Changeset: 141343344
Sluit pad dat niet meer toegankelijk is (takkenbossen, afrastering) en update wandelroute Marskramerpad etappe 11 (die eerst over het gesloten pad liep)
Closed by jeroenqui
Tags
changesets_count | 68 |
---|---|
created_by | iD 2.27.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 8cm (WMTS) latest;.gpx data file |
locale | nl-NL |
review_requested | yes |
source | https://www.wandelnet.nl/wandelroute/241/Marskramerpad-etappe-11 |
Discussion
-
Comment from eggie
Dag Jeroen... Het 'vervelende' aan editor iD is dat je er geen routes mee kunt verleggen. Die zijn dan stuk. Dat kan alleen met editor JOSM.
De routevolgorde van de relatiedelen gaat verloren.Het Marskramerpad is nu stuk.
Kijk eens naar editor josm stap voor staphttps://community.openstreetmap.org/t/editor-josm-stap-voor-stap/75047
MVg
eggie -
Comment from eggie
Marskramerpad hersteld..
-
Comment from jeroenqui
Daar was ik al een beetje bang voor. Vandaar dat ik ook even had gevraagd om het na te kijken. Bedankt voor het herstellen, hier kan ik ook van leren hoe het wel moet.
-
Comment from eggie
Yep... het is verder oke.. Heb nog even grade4 verwijderd want dat geeft een foutmelding zonder highway tag en triggert dan weer mappers. Ook een note toegevoegd over de takkenbossen.
In josm heb je een relatievenster waar je de volgorde der delen kunt checken. ID gooit alle met iD bewerkte delen naar het eind. Die kon ik dus zo ophalen naar boven.
Ways (6)
- 1208295224, v1
- 1208295225, v1
- 1208295226, v1
- 66456935, v4
- 66496370, v9
- 103335049, v4
Relations (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |