https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
Z tego co wiem od lokalnego mieszkańca to to miejsce nazywa się Mijak.
Ale mogę się upewnić. / As far as I know from a guy who lives here, this place is called 'Mijak', but I can ask him when I meet him, just to be sure.
Pan Perníček przekleja uwagi dodane przez aplikację mapy.cz od anonimowych dla nas użytkowników, niestety nie widzą oni komentarzy do uwag.
Wiem, szkoda, bo sam nie znam tej okolicy za dobrze.
Spytałem się kolegi, według niego to są Stawy Plebana: ttps://www.openstreetmap.org/way/304214802
Szkoda, że użytkownicy map.cz nie mogą komentować.
Czyli zmieniany nazwę? Skąd pochodzi poprzednia?
Poprzednią nazwę nadał użytkownik mskakuj w:
https://www.openstreetmap.org/changeset/32981128 I jestem prawie pewny, że nazwa "Mijak" jest poprawna i w dobrym miejscu. Mogę jeszcze kiedyś tam pojechać (nie mam daleko ~15km) i się dopytać kilku innych "lokalsów" dla pewności, bo obecnie mam zdanie tylko jednego mieszkańca.
Jeżeli pogoda pozwoli to gdzieś na weekendzie się przejadę, a co mi szkodzi.
Można dodać drugą nazwę do znacznika alt_name=*
Tylko która jest poprawniejsza to chyba tylko z rozmów z lokalsami można ustalić
No nie wiem, zobaczymy, postaram się tak pojechać i popytać.
Rozwiązany