Mikko_H's Notes
Notes submitted or commented on by Mikko_H
« Previous | Page 1 | Next »
Id | Creator | Description | Created at | Last changed | |
---|---|---|---|---|---|
2667450 | Mikko_H | Unable to answer "What surface does this path have here?" for https://osm.org/way/134995552 via StreetComplete 31.3: Tässä kohdassa ei ole mitään kadun ylittävää reittiä. Jalkakäytävän ja kadun välissä on parkkipaikkoja. Kadun vastakkaisella puolella on liittymä pihaan. |
|||
3275326 | Mikko_H | Unable to answer "What’s the height limit here?" for https://osm.org/way/191447086 via StreetComplete 45.1: Tässä on maantiesilta radan yli, ei alikulkua. |
|||
3758824 | Mikko_H | Unable to answer "What sport is played here?" for https://osm.org/way/259091534 via StreetComplete 53.2: Tämä on suomalainen pesäpallokenttä, mutta sitä ei ollut lajilistassa. |
|||
3286924 | Mikko_H | Unable to answer "What kind of building is this?" for https://osm.org/way/246456532 via StreetComplete 45.1: Purettu Attached photo(s):
|
|||
3800448 | Mikko_H | Unable to answer "Is this place wheelchair accessible?" for https://osm.org/node/9844154817 via StreetComplete 53.3: Asemarakennus vaikuttaisi olevan kokonaan suljettu. Kaikki aukioloaikakyltit on poistettu ovista. |
|||
3800198 | Mikko_H | Unable to answer "What’s the topic of this information board?" for https://osm.org/node/10996953812 via StreetComplete 53.3: Museoalueen opaskartta |
|||
2661770 | Mikko_H | Unable to answer "Does the bus stop Laihian Matkahuolto have a shelter?" for https://osm.org/node/4982113747 via StreetComplete 31.3: Pysäkin sijainti on virheellinen. Tämä on Halpa-Hallin parkkipaikka. Matkahuolto on seuraavassa rakennuksessa Kauppatietä etelään ja pysäkki on sen edessä. |
|||
3591512 | Mikko_H | Unable to answer "What are the opening hours here?" for https://osm.org/node/3204342679 via StreetComplete 51.1: Tässä ei ole mitään rakennusta. Reittien/latujen lähtöpisteess on ainoastaan infotaulu tieuran itäpuolella. |
|||
3290305 | Mikko_H | Unable to answer "Is there a shelter at this stop?" for https://osm.org/node/6241404277 via StreetComplete 45.1: Linja-autoaseman numeroidut pysäkit on merkitty erikseen kartalle. Tätä pysäkkiä, joka on nimetty geneerisesti linja-autoasemaksi, ei ole olemassa. |
|||
3275086 | Mikko_H | Unable to answer "Which direction leads upwards for these steps?" for https://osm.org/way/395602185 via StreetComplete 45.1: Portaat on piirretty väärin porrastornin yhteen nurkkaan. Kiertävät koko rakennuksen sisällä. |
« Previous | Page 1 | Next »