Twotert's Notes
Notes submitted or commented on by Twotert
« Previous | Page 1 | Next »
Id | Creator | Description | Created at | Last changed | |
---|---|---|---|---|---|
3482585 | Twotert | Doortrekking pad naar Witteweg. |
|||
1953816 | Twotert | Hier ligt een straat genaamd: “Aan de School.” Deze straat verbind de adressen Aan de School 1 t/m 6. |
|||
1743119 | Jan Westerhof | Bij deze kruising komt kennelijk een nieuwe fietsbrug, die nu in aanbouw is.
|
|||
1708964 | Twotert | Volgens een bekende van mij, moet hier de nieuwe Subway liggen. Dit moet liggen op de Limmelderweg 3. Volgens de website van Subway is het restaurant al open. Dit gebouw staat nog niet op de kaart en is nieuwbouw. Kan iemand controleren of het er echt ligt? |
|||
1622545 | Twotert | Wat is de officiële naam van deze weg? Op OSM en BAG staat Op de Beukel. Maar op de straatnaamborden staat er iets anders op
|
|||
1607341 | Dit overpad is vanaf vandaag afgesloten. https://www.prorail.nl/nieuws/overweg-raadskuilderweg-vanaf-maandag-gesloten |
||||
1594428 | D'n Hook |
||||
1574007 | Twotert | De fietsbrug over de Europalaan is geopend (https://www.limburg.nl/actueel/nieuws/nieuwsberichten/2018/oktober/fietsbrug-europalaan/). Kan iemand die bekend is bij dit traject, het opnieuw intekenen? Op de kaart was al "iets" in getekend maar dit klopte hélemaal niet dus ik heb het verwijderd. Ik heb er vandaag overheen gefietst. |
|||
1584046 | Joli Fashion |
||||
1487163 | Twotert | Deze kruising is vanaf 13 augustus ‘18 afgesloten (meer informatie staat niet op de borden vermeld). Hoe moet ik dit aangeven op OSM? |
« Previous | Page 1 | Next »