cytryn's Notes
Notes submitted or commented on by cytryn
« Previous | Page 1 | Next »
Id | Creator | Description | Created at | Last changed | |
---|---|---|---|---|---|
3338364 | cytryn | Tu jest ścieżka czy jej nie ma? Jak nie ma, to nie powinna być oznaczona jako ścieżka... |
|||
3911032 | thestfn | Unable to answer "What’s the name of this street?" for https://osm.org/way/436399682 via StreetComplete 54.0: To jest molo a nie ulica |
|||
3282154 | W tym miejscu, to jest jeszcze ulica Marynarki Polskiej: https://mustka.e-mapa.net/?userview=68 https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?locale=pl&gui=new&sessionID=6668683 |
||||
3641417 | cytryn | Chodniki posklejane z landuse praktycznie w całym mieście. |
|||
3918439 | cytryn | W tym miejscu nie ma bankomatu. Sprawdzić po ref czy to nie jest dubel węzła https://www.openstreetmap.org/node/2295248160 |
|||
3853533 | cytryn | Czy ten łącznik nie powinien być uproszczony? Nie ma tu fizycznej separacji pasów |
|||
3877349 | cytryn | Czy te wszystkie wewnętrzne uliczki osiedlowe w okolicy rzeczywiście mają jakieś nazwy? |
|||
3814310 | macieyw | Parking rowerowy. via StreetComplete 53.3 Attached photo(s):
|
|||
3777611 | domi_nick | Zakończono przebudowę przejazdu https://www.wtp.waw.pl/zmiany/2023/07/12/przejazd-mirkowska-2/ |
|||
3144931 | cytryn | Obiekt zdublowany. Raz jako budynek (?): https://www.openstreetmap.org/way/317520761 i raz jako stawa nawigacyjna: https://www.openstreetmap.org/node/4759386529 IMHO powinno się scalić, bo to przecież jeden obiekt jest. |
« Previous | Page 1 | Next »