kantek's Notes
Notes submitted or commented on by kantek
« Previous | Page 1 | Next »
Id | Creator | Description | Created at | Last changed | |
---|---|---|---|---|---|
1625192 | Jan'ek | Błędny komunikat nawigacji. Na kierunku ul. Armii Krajowej do centrum przez rondo na ul.: Odrzańską, Podwale i Nowomiejską nawigacja komunikuje: "trzymaj się prawej" powinno być trzymaj się lewej. Trzymanie się prawej spowoduje jazdę prawym pasem z linią ciągłą, a w konsekwencji wymuszenie zjazdu pierwszym zjazdem na ul. Władysława Reymonta. Dotyczy również komunikatów poprzedzających 500 i 1000 m. |
|||
483785 | Trzeba tutaj uporządkować. Albo zbiornik wodny, albo drogi, miejscowości i lasy. Jeśli jednak drogi znajdują się na jakichś nasypach, to też należy je dorysować. |
||||
1879036 | pancio | pominięte skrzyżowanie |
|||
1410959 | Puciek | Unable to answer "What is the name of this road?" for https://www.openstreetmap.org/way/392800233 via StreetComplete 5.1: There's no road |
|||
707250 | kantek | Znacznik powinien znajdować się w północnej budynku, czyli koło wejścia. (OSM data version: 2016-08-22T09:03:02Z) #mapsme |
|||
224087 | Budynek nr 5 |
« Previous | Page 1 | Next »