pi11's Notes
Notes submitted or commented on by pi11
« Previous | Page 1 | Next »
Id | Creator | Description | Created at | Last changed | |
---|---|---|---|---|---|
3938759 | dit stukje heet dan weer Osseweg volgens Geopunt |
||||
4163792 | thewiep | Speed is 50 instead of 70 #OsmAnd |
|||
4211494 | Naam straat is verkeerd: moet Joseph zijn in plaats van Jozef |
||||
4211477 | Verkeerde straatnaam, moet Joseph zijn in plaats van Jozef |
||||
4212151 | Hiertussen is een pad aangelegd naar achterliggend parkje. Pad tussen nr 23 en 25 is gazon geworden. |
||||
4209522 | Heißt diese Straße offiziell "Rue Hof" oder nur "Hof"? |
||||
4211135 | cpe Melle, groothandel dakmaterialen |
||||
4084404 | Begin van de trajectcontrole traject Tielt-Ruiselede 70km/u |
||||
4206893 | Ardennen8 | Unable to answer "Do the trees here have needles or leaves?" for https://osm.org/way/183597145 via StreetComplete 56.0: Heeft plaats gemaakt voor een woning. |
|||
3833528 | RaphaelPasloin | Lidl is no more here, it's on the adjacent building on the north (with solar pannel). not yet mapped. |
« Previous | Page 1 | Next »