Changeset: 129188054
Usunięcie znacznika plac budowy
Closed by Mario87k
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.23.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Geoportal 2: Orthophotomap (latest aerial imagery) (WMTS) |
locale | pl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from Marek-M
Cześć, poprawiłem Twoją edycję. Trochę nieprawidłowo oznaczyłeś ten obszar przebudowy :) Czy budynki są już wybudowane, czy jeszcze w trakcie budowy?
BTW: Co zmieniłem można porównać w ostatnich dwóch kolumnach na tej stronie: https://osm.mapki.com/history/way/956500548
-
Comment from Marek-M
Mam jeszcze jedno pytanie - czy ten odcinek ul. Madalińskiego jest może przejezdny a może nawet ukończony? https://www.openstreetmap.org/way/830859445
Jak na razie ta droga oznaczona jako 'w budowie' nie pozwoli nawigacjom dojechać do osiedla Robinia.
-
Comment from Mario87k
Dzięki na poprawę :)
Odnośnie drogi to jest przejezdna tylko są wyłożone płyty betonowe zamiast asfaltu
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |