Changeset: 129729734
Wprowadzenie nowego budynku
Closed by motyla
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.23.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Geoportal 2: Orthophotomap (latest aerial imagery) (WMTS) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from NorthCrab
Witaj,
Staraj się nie nadużywać klucza name=. Nazwą może być np. nazwa ulicy, nazwa sklepu, ale nie nazwa domu albo przejścia (chyba że jest jakaś tabliczka z nazwą). W skrócie: nie używamy nazw do opisywania obiektów - aplikacje nie będą w stanie ich przetłumaczyć, w pełni obsłużyć, i wprowadza to duplikację danych.
Więcej informacji: https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Names#Name_is_the_name_only
Pozdrawiam!
-
Comment from NorthCrab
Te budynki się na siebie nakładają: https://i.imgur.com/z5xgQ76.png
Trzeba to poprawić i usunąć klucz layer=1 (bo jest to bardziej zignorowanie błędu niż jego naprawienie).
W edytorze możesz prostować kąty w obiektach przy pomocy menu kontekstowego (prawy przycisk myszy) albo przy użyciu skrótu klawiszowego "Q".
-
Comment from NorthCrab
Usunąłem potencjalną nazwę opisową bo nie odpisałeś.
-
Comment from motyla
Ok, dzięki
Ways (4)
Nodes (13)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |