Changeset: 133326174
Felvitel
Closed by glidevos
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.25.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Bing Maps Aerial |
locale | hu |
Discussion
-
Comment from infeeeee
Szia! Üdv az OpenStreetMap-en!
Ilyenkor, egy épületben található intézmény hozzáadásakor egy pontot kell rárakni az épületre, és a pontot címkézni. Az egész épületet átcímkézni csak akkor szokás (de akkor se mindig), ha abban az épületben semmilyen más funkció nem található, de itt nem ez a helyzet.
A building=yes címkét sose távolítsd el, azzal gyakorlatilag "lebontod" az épületet.
Javítottam ezeket ebben a csomagban: https://www.openstreetmap.org/changeset/133368178
További jó térképezést, ha kérdéseid lennének akkor keresd nyugodtan a magyar szerkesztő közösséget, elérhetőségeinket megtalálod ezen az oldalon: https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Hungary/K%C3%B6z%C3%B6ss%C3%A9g
Relations (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |