Loading...
Changeset: 27173601
(no comment)
Closed by lajos-atya
Tags
created_by | iD 1.6.2 |
---|---|
imagery_used | Bing |
Discussion
-
Comment from Durko_freemap
Zdravim lajos-atya,
nepoznam toto mesto, ale napriek tomu viem, ze takto ta ulica Radnicne namestie nemoze byt zaznacena, pretoze by sa ziadne auto odtial nedostalo. Zrejme medzi budovami 374/6 a 6402/1 je ta ulica obojsmerna a zvysok moze byt jednosmerny. Ak si na opravu netrufate, staci mi napisat, ze to tak je lebo to poznate a ja to opravim. -
Comment from lajos-atya
jó!!! nem kelljavítani
-
Comment from Durko_freemap
Zaciatok ulice som upravil. Je to takto spravne?
-
Comment from lajos-atya
OK!!! Ez így jó
-
Comment from *Martin*
Guys, is google translate or something between your parties? :-D
Ways (1)
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |