Changeset: 27404630
(no comment)
Closed by CaptainHolt
Tags
created_by | iD 1.6.2 |
---|---|
imagery_used | Bing |
Discussion
-
Comment from Allroads
Er is geen landuse meer aanwezig, dit heb je er af gegooid, nu zijn het gaten in de kaart.
-
Comment from CaptainHolt
Ik heb geen idee wat u bedoelt, bij mij zijn er geen gaten aanwezig, ook niet als ik uitgelogd ben. Daarbij is dit van 2 jaar geleden, dus...
-
Comment from Allroads
De kleur die je nu ziet is de ondergrond kleur, dat bedoel ik met gat in de kaart, als de belijning er wel, is het eigenlijk geen teken gat, het gaat om de invulling, tagging, wat het is en hoe het er uit ziet, als landuse=grass er op zit wordt het gras aangegeven met groene kleur. Dat was eerder het geval. Deze wijziging was door jouw doorgevoerd, vandaar dat ik reageer.
Ook al is het twee jaar geleden.
Samen maken we een kaart beter. -
Comment from CaptainHolt
Oh zo. Dat zal ik een dezer dagen aanpassen. U mag het trouwens ook aanpassen als u wilt, de kaart is van ons allemaal, dus voel u vrij :-)
-
Comment from Allroads
Natuurlijk, ik kan het ook aanpassen. Neem aan dat jij daar veel beter bekend ben. Maar als ik het vertel, ga jij er anders tegenaan kijken en dat verbeterd de werkwijze, de problematiek was ook hier weggooien terwijl het mocht blijven bestaan en aanpassen. Net als bij park en gras.
Ook ik leer van mij fouten, die ik tegenkom als je zo'n site bekijkt.
http://keepright.ipax.at/report_map.php?zoom=16&lat=52.34079&lon=5.21716&layers=B0T&ch=0%2C30%2C40%2C50%2C70%2C90%2C100%2C110%2C120%2C130%2C150%2C160%2C170%2C180%2C191%2C192%2C193%2C194%2C195%2C196%2C197%2C198%2C201%2C202%2C203%2C204%2C205%2C206%2C207%2C208%2C210%2C220%2C231%2C232%2C270%2C281%2C282%2C283%2C284%2C285%2C291%2C292%2C293%2C294%2C295%2C296%2C297%2C298%2C311%2C312%2C313%2C320%2C350%2C370%2C380%2C401%2C402%2C411%2C412%2C413&show_ign=1&show_tmpign=1http://osmose.openstreetmap.fr/nl/map/#zoom=17&lat=52.340416&lon=5.215576&layer=Mapnik&overlays=FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFT&item=xxxx&level=1%2C2%2C3&tags=&fixable=
Nu is parking een apart verhaal.Update van buildings vraag hier:
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=52973
Dit halen we uit een landelijk BAG bestand.Overweeg eens met de editor JOSM te gaan werken. Daar is een validatie knop, controleknop controle van wat je getekend hebt. Voordat je upload.
Weet je dat Luchtfoto 2016 van de overheid nu ook voor Openstreetmap beschikbaar is. Licentie is geregeld, veel beter dan BING. https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=57298
Ways (5)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |