Changeset: 28225758
Teréz krt.-Podmaniczky u. között nincs piktogram, nem kétirányú kerékpárosoknak (csak a Podmaniczky u.-Mozsár u. között). Javítva.
Closed by airdace
Tags
created_by | iD 1.6.2 |
---|---|
imagery_used | Bing |
Discussion
-
Comment from Roland Pallai
Tudtommal van pikrogram a Teréz krt.-Podmaniczky u. között, ősszel festették fel, de hiába, mert a behajtani tilos tábla alatt nincs kivétel, a pikrogram pedig önmagában nem engedi a behajtást.
Szóval a szembebringa törlése helyes, de a magyarázat nem állja meg a helyét. :)
Hacsak azóta fel nem marták..
-
Comment from airdace
Akkor biztos vak vagyok, mert napi szinten járok arra a Nyugatihoz/tól (a Jókai u. többi részét már cselesen ellenirányban használva), de ezen a részen nem láttam piktót. De kitáblázva valóban nincs egyik sem, úgyhogy maradjon így.
-
Comment from Roland Pallai
Igazad van, nincsenek piktogramok se. Megesküdtem volna, hogy ősszel voltak, de vagy tévedtem vagy valóban voltak, csak azóta felmarták őket. Az biztos, hogy soha nem lehetett ellenirányban használni.
-
Comment from airdace
Én nem láttam akkor sem, sebaj. Valaki (DonTomi) a Rottenbiller egyirányú részét is biciklivel kétirányúnak jelölte, pedig ott tényleg csak annyi történt egyelőre, hogy lekerekítették a szegélyt. Úgyhogy javítom.
-
Comment from Roland Pallai
Úgylátom igen jól ismered a város kerékpáros infrastruktúráját, örülök hogy szerkesztessz. :)
-
Comment from airdace
Hát, szívesen. Javítgatom a dolgokat, a Kossuth téren pl bringasáv volt jelölve, stb. Szegeden is elég nagy a katyvasz, kicsit kitisztítottam.
Én meg örülök a merretekerjek.hu felületnek, szerintem sokkal jobb, mint az opencyclemap - ha jól tudom, a te műved. Örömmel észleltem, hogy most már a bringatámaszok is látszanak közeli zoomban. Azon még nem igazodtam ki, hogy milyen gyakran frissít az adatbázis, de kb kéthetente, ahogy nézem. De lenne más kérdésem is (pl túraútvonalak címkézése), és talán nemcsak nekem, előhozhatnánk ezt vmelyik OSM meetupon. -
Comment from Roland Pallai
Hetente frissül (hétvégén). Az alapréteg az osm.org-ról jön, azon szerepelhetnek frissebb dolgok is, ez lehet megtévesztő.
Néha járok meetupra, 16-án tervezek menni. A helyi, regionális bringás túraútvonalakkal kapcsolatban sok dolog nincs kitalálva Magyarországon, erről szivesen értekezek bárkivel aki érdekelt benne, jó lenne a segítség. -
Comment from airdace
Nem tudom, nekem január 26-i szerkesztéseim még nem látszanak az oldalon.
Ways (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |