Changeset: 29891764
Slanec, KE-okolie – pridanie "direction" k značkám STOP
Closed by ozDino
Tags
created_by | JOSM/1.5 (8109 sk) |
---|---|
source | local knowledge |
Discussion
-
Comment from *Martin*
ahoj ozDino
direction k znackam stop, give_way a pod. nie je nudne davat, kedze znacka sa standardne viaze do smeru k najblizsiemu uzlu na tej ceste.
samozrejme ak direction definujes tak to nevadi :-)
-
Comment from *Martin*
nudne=nutne ;-)
-
Comment from ozDino
ahoj *Martin*,
čítal som Tvoj príspevok v groupe o tom ako sa viaže platnosť značky k uzlu. Pár dní jazdím po meste podľa OsmAnd+ a narazil som na to, že mi STOP ukazuje aj v protismere, ku ktorému sa neviaže, tak som začal riešiť, ako dodatočne zúžiť platnosť. Uvidím, či "direction" zaberie ako riešenie. -
Comment from *Martin*
Vdaka za info. Potom bude chyba asi v OsmAnd-e kde by sa ju tiez zislo reportovat :)
-
Comment from ozDino
Ešte to otestujem. Dnes by sa mala aktualizovať mapa SK v OsmAnd-e, takže som zvedavý. Ak to pomôže, budem vedieť know-how a ešte otestujem aj iné STOP.
Ways (2)
Nodes (3)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |