Changeset: 30499967
OttoP1
Closed by OttoRi
Tags
created_by | iD 1.7.0 |
---|---|
imagery_used | Mapbox |
Discussion
-
Comment from kayle
Čo to je za objekt? OttoP1?
-
Comment from OttoRi
Ahoj, včera som bol bol prvýkrát na mape, chcel som si len pre seba zobraziť nejaké pozemky. Ako to vymažem prosím Ťa?
Skúsim naštudovať niečo, len teraz niet času. Ďakujem -
Comment from kayle
Ach tak. Mal som podozrenie že to bude niečo súkromné/pokusné, nakoľko to okrem mena nemá žiadny iný tag. Takéto objekty sa na mape nevykreslia, nakoľko "vykresľovač" body/cesty s neznámymi (alebo žiadnymi) tagmi ignoruje.
Zmaže sa to nasledovne, priblížiť mapu na objekt. Vybrať "upraviť" hore v ponuke. A keď sa v iD klikne na čiaru, tak sa zobrazí ponuka okolo kurzora. Je tam smetiak. Kliknúť a potom uložiť.
Ak budú nejaké nejasnosti/otázky stačí sa opýtať.
-
Comment from OttoRi
Díky, už som to vyhodil
-
Comment from kayle
A ešte jedna drobnosť, čo sa začiatočníkom bežne stáva pri kreslení čiar. Pozor, aby sa nestalo ako napr. v tomto prípade že plocha tej oblasti, je spojená s plánovanou cestou, s ktorou nemá byť spojená. A opačne, ak sa pridáva nová cesta (napr. odbočka medzi domy) tak aby bola spojená s cestou.
-
Comment from OttoRi
Ďakujem
Ways (5)
Nodes (5)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |