Changeset: 32104865
Dodane adres do budynków
Closed by slawek1990
Tags
created_by | iD 1.7.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from RicoElectrico
Cześć, mam pytanie: skąd wyrysowałeś budynki? Nie widzę ich ani na Bingu, ani Geoportalu. Rysowanie na oko budynków bez zdjęć lotniczych na pewno nie jest dobrą praktyką - można po prostu dodać sam adres jako punkt i nikomu nie stanie się krzywda ;)
Po drugie: adresy w formie 7A, 7B są niepoprawne! Trzeba albo podzielić budynek (jeśli przecięty jest granicą działek), albo wstawić adresy jako punkty.
Jeśli masz jakieś pytania, pisz śmiało, bo widzę że masz zarówno lokalną wiedzę, jak i zapał ;-) -
Comment from slawek1990
Budynki wrysowywałem przy pomocy strony kosakowo.e-mapa.net. Co do punktów adresowych to nie wiedziałem, że są wymagania co do formy.
Ways (8)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |