Loading...
Changeset: 32866924
Navnesatte og la inn mer riktige spor
Closed by universalis
Tags
created_by | iD 1.7.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing |
locale | no |
Discussion
-
Comment from anderfo
1. Dette er vel vanlige stier, ikke sykkelpark? Da bør du bruke mtb:scale, ikke mtb:scale:imba.
Les mer på wikien:
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:mtb:scale:imba
Og i den norske omtalen av terrengsykling her:
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/No:Mountain_biking2. Jeg tror knapt det er mulig at en sti er enklere oppover enn nedover. Så det høres veldig merkelig ut at mtb:scale:uphill=0 og mtb:scale=1.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |