Changeset: 35456641
naniosłem poprawki na Pikutkowie - drogi, budynki
Closed by PrzemekP
Tags
created_by | iD 1.8.0 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing;Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from Zbigniew_Cz
Kolego, po raz kolejny proszę o nieprzenoszenie ręczne adresów na obrysy. Jeśli masz ochotę rysować obrysy, proszę bardzo, ale adresy zostaw w spokoju, ponieważ je psujesz przy przenoszeniu, a ja nie mam nieskończonej ilości czasu, by je po Tobie poprawiać.
-
Comment from PrzemekP
Witaj,
nie chcę być upierdliwy, ale czy chodzi o taga adr:place a nie adr:city?
Pewnie tutaj robię Ci robotę? -
Comment from Zbigniew_Cz
Chodzi o wszystkie tagi, które były na węźle, a nie znalazły się na obrysie, czyli addr:place i source:addr.
-
Comment from maraf24
By przenieść adres z węzła na obrys bez ręcznego przepisywania należy w edytorze:
1.zaznaczyć jednocześnie węzeł i obrys
2.użyć funkcji scalania (ikonka z plusem) -
Comment from PrzemekP
Dziękuję za uwagi i pomoc, postaram się już nie robić tych błędów
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |