Loading...
Changeset: 35917985
poprawki relacji w powiecie jaworskim
Closed by Rzezimierz
Tags
created_by | JOSM/1.5 (9060 pl) |
---|
Discussion
-
Comment from Zbigniew_Cz
Tutaj coś niedomknięte: http://www.openstreetmap.org/relation/5604833
Pozdrawiam -
Comment from Rzezimierz
Witaj, już to naprawiłem. Testowo zaimportowałem dane dla jednej wioski z http://www.codgik.gov.pl/index.php/darmowe-dane/prg.html ale widzę pewien rozjazd między danymi wziętymi stąd a danymi z mojego powiatowego geoportalu, zastanawiam się skąd to może wynikać. Na dodatek warstwa PRG w Geoportlau przestała działać od świąt i nie mam na razie jak tego zweryfikować.
Ways (3)
Relations (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |