Changeset: 36300958
Changed path type for some recently added paths (det er skogsstier, ikke gangveier)
Closed by sld9000
Tags
created_by | Go Map!! 1.4 |
---|
Discussion
-
Comment from Noen
Fint med flere stier rundt Holmlia(!)
Det er ikke slik at taggen highway=path brukes utelukkende på stier. Hvis du har lyst til å gjøre det klart at det er en skogssti kan du tagge den med surface=ground, og taggen informal = yes kan brukes på stier uten tilrettelegging eller merking.
-
Comment from sld9000
Hei. Takk for tips! Jeg har lett litt etter måter å skille mellom ulike stier på, uten å finne noe særlig. Gradering av track ser jo bra ut i kartet, men tilsvarende finnes tilsynelatende ikke for stier? Skulle ønske ulike stityper ble rendra bedre. Sånn det er nå tegnes jo gangveiene i borettslag (som ofte er fire meter brede asfaltveier) og skogsstier med samme strek...
Ways (19)
- 389052888, v1
- 151392573, v3
- Prinsdalsbekkstien (389027174), v2
- 389037450, v2
- 389030281, v2
- 48805055, v6
- 389029277, v2
- 119141782, v2
- 389039607, v2
- Prinsdalsbekkstien (389027173), v2
- 389037449, v2
- 389033825, v2
- 389039606, v2
- 48805056, v9
- 389029278, v2
- 389028557, v2
- 389037448, v2
- 389039603, v2
- 389033824, v2
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |