Changeset: 36523001
added route=piste
Closed by BáthoryPéter
Tags
created_by | JOSM/1.5 (9329 hu) |
---|---|
source | wiki |
Discussion
-
Comment from Domcsi
Valamit benéztél,route=piste címkét utakhoz nem adunk.Az utakat adjuk a kapcsolathoz.
Így valahogy:
http://turistautak.openstreetmap.hu/index.php?poi=4097928,1621848,4286684Dömcsi
-
Comment from BáthoryPéter
A levlistán pont erről beszélünk, nem olvasod?
Egy jó párhuzam egyébként a route=ferry, amit kifejezetten ajánlott vonalra tagelni. Itt is ez a helyzet, a nyúlfarknyi sípályákat fölösleges kapcsolatba tenni. -
Comment from Domcsi
Akkor az egy útból álló turistautakat is így kéne szerinted, mert akkor lenne jó nagy kupleráj belóle,ezek nem kompok azoknak nincs highway címkéjük,ha kevered a kettöt abból csak gond van.
Ezt például miért nem lehet kapcsolatba rakni:
http://turistautak.openstreetmap.hu/index.php?poi=317075723,317075721,317075731,317075733,317075735,317075730,317075729,317075734Így nem igazán lehet keresni,ha kapcsolatba rakod akkor lehet keresni a Bánkúti sípályát és egyből látod a részeit nem kell külön bogarászni.
-
Comment from BáthoryPéter
A bánkútit tedd kapcsolatba, annak ott a helye. Nem én rajzoltam, ne kérd rajtam számon. Persze én is betehettem volna, de nem tűnt fel.
Mi az a nagy gond a keveréssel? -
Comment from Domcsi
Például itt:
http://turistautak.openstreetmap.hu/index.php/zoom=16&lat=48.10107&lon=20.48692&layers=B000000TTKlikk a gombra "Turistautak ezen a nézeten",ez a route hiking,mtb,bicycle,foot,piste kapcsolatokat fogja keresni a területen és ha route címke van a vonalon nem fog hozzá kapcsolatot találni.
Lehet hogy ez csak az én bajom de lehet hogy másnak is,legfeljebb kiveszem piste kapcsolatokat az még mindig jobb mint a sok fals route=piste út.
-
Comment from BáthoryPéter
Nem tudom mit kéne látom, egy üres oldal pár nem működő gombbal. Meg azt sem értem, hogy a sípályát miért akarod a turistautak között listázni.
- Comment from Domcsi
-
Comment from Domcsi
Azért mert hiányolták,de végül is ha mégse kell akkor kiveszem.Attól még a hiba hiba marad,elég nagy betűvel írják a wikiben hogy kell használni.
-
Comment from Domcsi
Kivettem belőle aki látni akarja a jelzett síutakat az csináljon hozzá hiking kapcsolatot is.
-
Comment from BáthoryPéter
Továbbra sem értem, mi volt a problémád. A route=piste miatt megjelentek a listában a vonalak is? Miért baj, ha vonalak is megjelennek? Miért nem kereshető valami, ha vonalként van ábrázolva kapcsolat helyett és mi köze az egésznek a route=piste címkéhez?
- Nagyhideghegy Északi pálya (380698930), v2
- "Kis-Norma" tanuló sípálya (374918090), v3
- "Nagy-Norma" sípálya (369948832), v3
- 1.1 (260211263), v3
- 1.2 (260211262), v3
- 1.b (260210007), v5
- 1/a (148758462), v5
- 148462045, v6
- 148462048, v5
- 148462049, v4
- 148743932, v2
- 148759319, v4
- 1 (148751293), v6
- 2/a (148759323), v5
- 206664377, v4
- 206664378, v3
- 206664379, v4
- 206664380, v3
- 206664381, v3
- 251681042, v2
Relations (1)
Nodes (1-20 of 23)
- 1
- 2
- SKID Síiskola (3834974379), v2
- 2167065221, v2
- 2167065222, v2
- 2167065223, v2
- 2167065224, v2
- 2167065225, v2
- 2167065226, v2
- 2167065228, v2
- 2167065229, v2
- 2167065230, v2
- 2167065231, v2
- 2167065232, v2
- 2167065233, v2
- 2167065234, v2
- 2167065235, v2
- 2167065236, v2
- 2167065237, v2
- 2167065238, v2
- 2167065239, v2
- 2167065240, v2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |