Changeset: 36653679
landuse, not building
Closed by maraf24
Tags
created_by | JOSM/1.5 (9329 en) |
---|---|
source | Geoportal 2: Ortofotomapa; survey |
Discussion
-
Comment from Zbigniew_Cz
Hmm, co to za dziwna zmiana? http://osm.mapki.com/history/way.php?id=315538990
-
Comment from Zbigniew_Cz
Chodzi o to, że niektóre budynki przetagowałeś na landuse=residential, np. ten i okoliczne: https://www.openstreetmap.org/way/315538990
-
Comment from maraf24
Poprawię.
Tu było sporo building=residential obejmujących cały teren gospodarstwa, czasem wychodził z tego budynek w budynku. -
Comment from maraf24
Naprawione.
-
Comment from Zbigniew_Cz
Nie wydaje mi się, bo ciągle widzę obrysy otagowane jako landuse, np. https://www.openstreetmap.org/way/315539109
-
Comment from maraf24
Kolejne zapytanie ujawniło 3 takie obszary.
Naprawione.
- Apartaments & wineyard (360584762), v4
- 376357280, v2
- 171683017, v2
- 315539040, v2
- 172032164, v2
- 172310345, v2
- 172032163, v2
- 172016373, v2
- 315539056, v2
- 172032165, v2
- 315539037, v2
- 315539052, v2
- 171924991, v2
- 315539082, v2
- 172010271, v2
- 171928157, v2
- 170625990, v4
- 172016374, v2
- 171683018, v3
- 172012028, v2
Nodes (10)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |