Changeset: 36659550
переніс точку н.п. відповідно до кадастрової карти
Closed by dudka
Tags
build | 2.4-16-g0c126d0 |
---|---|
created_by | Potlatch 2 |
version | 2.4 |
Discussion
-
Comment from KKS
А я то думаю де той Тойбік. Наче й населення не мале, 53 людини. А ні хат, ні доріг немає, хоча контури таке як село з супутнику. Але ж думаю не могло так 50 людей швидко з'їхать і шоб хат не було видно. А село виходить по другий бік дороги.
Ще дивився вікі - то там точка на стару ж позицію й вела. Копати далі не став - відклав "на потім". А ти поправив! welldone! -
Comment from dudka
Теж дивився у вікіпедії, у них координати мабуть з того ж джерела що й старі осм координати.
Думаю зараз ще багато таких н.п. відзначених зовсім не там де вони насправді -
Comment from KKS
і як їх "ловити"?
-
Comment from dudka
можливо колись дані кадастрової карти стануть доступні для масового завантаження усіх кварталів - можна буде з нею звіритися, а зараз мабуть ніяк
Ways (2)
Nodes (15)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |