Changeset: 36768719
Jedna klatka to nr 37 a druga to nr 39
Closed by MortalKR
Tags
created_by | iD 1.8.5 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from maraf24
Widocznie UM zgubił adres:
http://skroc.pl/56df7 -
Comment from RicoElectrico
Proszę o poprawę - przeciągnąłeś chodnik przez blok i jezdnię: http://www.openstreetmap.org/node/2940279512
-
Comment from MortalKR
Przepraszam, dopiero się uczę, nie chciałem nic zmieniać w związku z chodnikiem. Jeśli chodzi o mnie to nie wiem jak to się stało ani jak zmienić. Zamierzałem tylko nadać właściwy nr budynku. I tak - na stronie podanej w linku jest błąd, gminni urzędnicy zrobili ten adres jak widać. Mieszkam w okolicy (Wawelska) i gwarantuję, że jedna klatka to 37 a druga 39, choć fizycznie jest to jedna kamienica.
-
Comment from maraf24
Chodnik jest już poprawiony, a urzędnicy czasem nie wywiązują się dobrze ze swoich obowiązków.
Miłego mapowania.
Ways (1)
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |