Changeset: 36945627
подправил дороги и отношения
Closed by YarNik
Tags
created_by | JOSM/1.5 (9329 uk) |
---|---|
source | Bing |
Discussion
-
Comment from sergeybe
highway=primary для Романовского шоссе по территории заповедника не соответствует действительности. Это нарушает принцип truth on ground. Лучший вариант для этого участка по заповеднику выставить unclassified. Изменения откачены.
-
Comment from sergeybe
"У свій час, на рівні глобального OSM-товариства було вирішено, що в основі класифікації доріг, яка описується тегом highway=*, мають лежати не фізичні характеристики, а відносна важливість ("значимість") дороги у дорожній мережі. Головна причина у тому, що найважливіша характеристика дороги - це не кількість смуг руху або якість асфальту, а звідки і куди по ній можна доїхати."
Поэтому ни какие правительственные постановления не могут влиять на дорожный граф в OSM.
Ways (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |