Changeset: 36988121
(no comment)
Closed by padvinder
Tags
build | 2.4-16-g0c126d0 |
---|---|
created_by | Potlatch 2 |
version | 2.4 |
Discussion
-
Comment from multimodaal
Beste Padvinder, je hebt onderstaande weg -net als een aantal andere paden in de omgeving intgetekend als highway=path zonder verdere informatie over access (of de bron bij de edit). Hierdoor wordt er standaard vanuit gegaan dat het pad toegankelijk is, maar dat klopt bij veel van deze paden niet, omdat ze privéterrein zijn en met hekken (of expliciete verbodsborden) zijn afgelsoten. Dat kan in de praktijk leiden tot problemen bij het plannen van routes (en boze landeigenaren). Zou je bij de wegen waarvan je de toegankelijkheid niet zelf hebt vastgesteld dat aan kunnen geven (bijvoorbeeld access=unknown /fixme=survey needed) en bij je edits aangeven wat de bron is (ik neem aan luchtfoto ipv survey) Op die manier kunnen we elkaar aanvullen in plaats van data leidt tot vervelende situaties
Zie voor deze situatie:
http://www.openstreetmap.org/way/395909625
Ways (1-20 of 34)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |