Loading...
Changeset: 37043600
Błąd w nazwie miejscowości
Closed by emilja0308
Tags
created_by | iD 1.8.5 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from maraf24
Przywróciłem poprzednią nazwę i przeniosłem we właściwe miejsce.
Bukowiec Mały był i jest tutaj: https://www.openstreetmap.org/node/3009662204
Wszystkie nazwy miejscowości tutaj pochodzą z urzędowych źródeł. -
Comment from emilja0308
to może powiem inaczej mieszkam od 25 lat w Bukowcu Wielkim oraz w tej gminie i wiem że Bukowiec Mały jest po dwóch stronach ulicy natomiast Bukowiec Wielki jest pomiędzy Piotrkowowem a Waśniewem. Jeśli byłoby inaczej miałabym błąd w dowodzie
-
Comment from maraf24
Ale teraz się wszystko zgadza, prawda?
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |