Loading...
Changeset: 37079027
Gmina Przemyśl - budynki, przypisanie adresów do budynków
Closed by wmyrda
Tags
created_by | JOSM/1.5 (9329 pl) |
---|---|
source | WMS: Budynki podkład krajowy |
Discussion
-
Comment from maraf24
https://www.openstreetmap.org/way/396708668
To nie jest część budynku. Ta część nie istnieje. Analogicznie w pozostałych budynkach takie dodatki nie istnieją.
To jest rezultat poprawek w BDOT położenia budynków - stary i nowy budynek są w tej warstwie obecne jednocześnie, przy czym jeden przykrywa częściowo drugi. -
Comment from wmyrda
tak wiem. zauważyłem to jakiś czas temu. Jak widzisz to usuń. Ja tak robię przy okazji jak zauważę.
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |