Changeset: 37328109
adding building
Closed by bihi
Tags
created_by | iD 1.8.5 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing |
locale | sk |
Discussion
-
Comment from aceman444
Dobry den, co chybalo na budove centraly VUB? Preco ste museli budovu zakreslit znovu (s inymi obrysmi) a teraz je duplictne? Nevidim ziadny prinos noveho obrysu.
-
Comment from bihi
Dobry den, budova centraly VUB nebola zakreslena ako budova a ako budovu som ju potreboval mat zakreslenu pre svoje uceli. Ospravedlnujem sa ak vznikol nejaky problem. Mozem vymazat mnou zakreslenu budovu aby nebola duplicita.
-
Comment from aceman444
Dobry den, budova bola zakreslena ako budova, ale na relacii (multipolygon, relation 1270596). To je vsak standardne tagovanie a mame takych budov v Bratislave vela.
Ano, robi to problem, je to teraz duplictne, pozrite napr. na http://demo.f4map.com/#lat=48.1471419&lon=17.1257880&zoom=19&camera.theta=44.714&camera.phi=12.319, budovy sa prekryvaju. Dam teda novu verziu prec, aby ste videli rozdiel.Je mozne, ze Vam ten multipolygon v editore iD, ktory pouzivate, nezobrazuje spravne. Odporucame pouzivat JOSM, ak je to pre Vas aspon trochu mozne. Dakujem.
Ways (3)
Nodes (20)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |