Changeset: 37352200
Pedestrian street to subway station
Closed by Goodlife07
Tags
created_by | iD 1.8.5 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing |
locale | en-us |
Discussion
-
Comment from Martin Borsje
Hoi Goodlife,
Welkom op OSM!
Ten aanzien van je eerste edit:
Je hebt op de highwy=pedestrian "oneway=no" gezet. Dit is niet nodig natuurlijk: enerzijds is oneway=no deafult, anderzijds is dat voor een voetpad natuurlijk normaal gesproken nooit aan de orde. Je kunt dat dus gerust weglaten.
Verder: jet laat het fietspad met de metro kruisen; beide liggen op gelijk niveau (layer=0=default) en leiden tot een conflict. Je zult van dat stukje metro een viaduct met layer=1 moeten maken om conflicten te voorkomen.
In geval van vragen zien we het wel. Succes! -
Comment from marczoutendijk
Zie ook de welkomstmail die naar je is verstuurd.
Ways (3)
Nodes (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |