Changeset: 37452986
BAG Update
Closed by Sander H
Tags
created_by | JOSM/1.5 (9329 en) |
---|---|
source | BAG |
Discussion
-
Comment from alphensebezorger
Hallo Sander.
Volgens mij heb ik nog wat schoonheidsfoutjes gevonden. Deze twee adrespunten liggen niet in een gebouw:
https://www.openstreetmap.org/node/4027255780
https://www.openstreetmap.org/node/4027257808
Wikke 3-13 lijkt dubbel geadresseerd.
Kun je dat nog aanpassen? -
Comment from Sander H
De panden 3-13 staan inmiddels goed. Ze zijn ingemeten inmiddels blijkbaar en daardoor verschoven waardoor de adresnodes die op de nieuwe locatie gezet zijn ernaast stonden.
En stonden dubbel omdat iemand de vorige nodes van de originele import met de panden had gemerged.
Staat inmiddels goed.Het losse huisnummer 3 had niet mee moeten komen, want het pand staat nog op gepland.
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |