Changeset: 37607071
IVN wandelroute gemarkeerd met paaltjes
Closed by lamb
Tags
created_by | JOSM/1.5 (9329 en) |
---|---|
source | knowledge gpx |
Discussion
-
Comment from Martin Borsje
Beste lamb,
Welkom op OSM.
Ik zie dat je een nieuwe wandelroute hebt gemapt.
Je hebt echter aan aantal fouten gemaakt:
Je hebt een nieuwe track neergelegd, naast en over bestaande paden; dat klopt niet. Verder heb je de , overigens met foot=official onjuist getagde track van een naam voorzien, wat niet klopt: immers het pad / de paden zelf heten niet zo.
Als je een route wilt aangeven in OSM dien je bestaande paden en wegen, die samen de route vormen op te nemen in een route-relatie.Haal je dus de track geheel weg?
Overigens: als je hulp zoekt: kijk eens naar de OSM wiki of vraag hulp in het nederlandse OSM forum.
Matin
Ways (3)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |