Changeset: 37611529
Označenie budovy ako obchodu s potravinami
Closed by MilanS8
Tags
created_by | iD 1.9.0 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing |
locale | sk |
Discussion
-
Comment from Durko_freemap
Zdravim Milan, doplnte prosim tag shop=convenience a v tagu name nechajte len CBA, vdaka Durko
-
Comment from MilanS8
Zdravím. to meno som opravil.
ale bohužial, nerozumiem tej prvej polovice čo to je " tag shop=convenience" predklad mi vôbec nedáva zmysel... -
Comment from Durko_freemap
priamy preklad nedava sice zmysel, ale kedze ide o dohodnute znacky, treba ho zadat :o) tagy sa daju dohladat na wiki, my vieme ze CBA su potraviny, resp. mame predstavu co tam predavaju, ale aby to vedel aj nejaky software co pouziva tieto mapy, tak treba dat niektory z tychto dohodnutych tagov (http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:shop). convenience - obchod s tovarom dennej potreby
-
Comment from MilanS8
Snáď som to dobre pochopil a doplnil som ú inormáciu.
Bude to takto dobre?a čo sa týka pozemných komunikácii. bude stačiť ked ich označím len z ponúkaných možností z panelu,alebo je treba tiež ešte niečo presnejšie pridať ako v prípade obchodov?
Ďakujem :)
Milan. -
Comment from kayle
Väčšinou by malo stačiť. V prípade, že by na niečo nestačila ponuka v iD, tu je "krátky" prehľad najpoužívanejších tag-ov http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Cs:Map_Features
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |