Changeset: 37722652
The underpass is accessible for cyclists and pedestrians
Closed by JosMul
Tags
created_by | iD 1.9.1 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing |
locale | en-US |
Discussion
-
Comment from Martin Borsje
als fietsers er onderdoor mogen en voetgangers dan is de tage access=no niet mogelijk natuurlijk.
denk aan highway=path, dan zijn fietsers en voetgangers bij default toegestaan en de rest niet of highway=cycleway, hetzelfde
of highway=footpath, maar dan bicycle=designated als het een voetpad is waar met een bord fietsers toegestaan zijn; ik heb access=no er maar vast vanaf gehaald.
Als je vragen hebt: laat het hier dan weten.
Martin -
Comment from JosMul
Ja bedankt,
Ik ben nieuw en niet alles is/was misschien meteen duidelijk. Het is is ieder geval niet mijn bedoeling om de boel te saboteren. :-)
Wel heb ik een vraag m.b.t. een bospad die ik aangemaakt heb in het Kotterbos (ten noord-oosten van Almere-Buiten).
Het 1e deel komt wel goed in beeld als wandelpad [way: 402790794] in Openstreetmap.nl (wanneer trouwens wordt deze echt werkzaam?). Maar een 2e deel [way: 402966170] die ik separaat aangemaakt heb, komt niet in beeld in Openstreetmap.nl; wel op Openstreetmap.org (maar dan ook met verschillende kleuren binnen dit lijndeel) en wat ik ook doe met dat 2e deel, alles opnieuw invoeren, steeds geen weergave in Opensteetmap.nl en een vreemde kleurweergave in Openstreetmap.org.Hopelijk kun je me op weghelpen om die zaken beter en correct in te brengen....
Alvast bedankt
Jos Muller
Almere-Stad -
Comment from Martin Borsje
Hoi Jos,
Ik zal er vanavond eens naar kijken, maar wellicht is het dan al opgelost, want: geduld, geduld, geduld.
Na een edit is de 'hoofd-OSM-database' direct ge-update.
Echter: de weergave van de kaart via de diverse websites en applicaties (smart phone / tablet) loopt achter. er zijn mirror databases die niet iedere seconde gerefresht worden en voor de verschillende zoomfactoren zijn de updates minder frequent.
Ook kan de cache op je eigen PC je parten spelen...;-)
we zullen eht zien!
Map ze verder, en in geval van vragen....
Martin
Puth
-
Comment from Martin Borsje
Als je op de volgende foto kijkt:
https://www.dropbox.com/s/m6830n73dxfo2zn/almere.png?dl=1
Heb ik rechts de weg ..70 geselecteerd.
Wat me opvalt is dat die in ieder geval niet de wegen op de luchtfoto (ca. 2014) volgt en over het water loopt....?
Verder heb je hem getagd:
access=no
bicycle=no
foot=yes
highway=footway
mtb:scale:imba=0
mtb:scale:uphill=0
surface=unpavedaccess=no is vreemd want je mag er wel op, verder is foot=yes overbodig voor een footway.
Als er geen bicycle op mag, wat default is voor een footway, waarom dan een mtb:scale erop?De linker weg ..94:
access=yes
bicycle=no
foot=yes
highway=footway
lit=no
surface=unpavedfoot=yes en bicycle=0 en access=yes weer overbodig want default voor highway=footway
Mogelijk dat weg ..70 anders rendert wegens access=no?
Ik zou iig alle tags maar gelijk maken (of zelfs de beide delen combineren)
Overigens zijn ook de waterpartijen niet ingetekend net als meer paadjes die op de foto staan.
Ik kom niet vaak in Almere, maar als die waterpartijen er zijn kun je ze intekeken?
-
Comment from JosMul
Eigenlijk heb ik me met het intekenen laten leiden puur a/d hand van de openstreetmap.kaart. Ikzelf ben er paar jaar geleden geweest; maar ik zie nu ook dat er veel is veranderd nu. Zie ook Maps.google.nl. Ik zal op het Gemeentehuis kijken, waar ik werk, of ik de coordinaten van de diverse waperpartijen kan achterhalen, zoals die op jouw foto te zien is. Alleen ik ben dus erg onervaren zoals je gemerkt hebt en zal wellicht wat makkelijker wat fouten (kunnen) maken....
-
Comment from Martin Borsje
Jos,
Er is niets mis met fouten maken in het begin.
Een paar adviezen: begin klein, maak geen werk van anderen kapot, waag je (nog) niet aan ingewikkelder dingen als relaties (maar let op dat je ze niet kapot maakt), geen geautomatiseerde inputs etc.
Lees je in op de diverse wiki-pagina's over OSM, kijk eens in het Nederlandstalige forum en zo meer.
En als je vragen hebt: stel ze op het forum.
Succes!
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |