Changeset: 38148792
Zo klopt het
Closed by Markie1999
Tags
created_by | iD 1.9.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Martin Borsje
Hoi Markie,
Welkom op OSM!
Ten aanzien van je eerste edit: "Zo klopt het niet!" :-)
Een comment als "Zo klopt het" daar heeft de editing community niet zo veel aan; probeer wat duidelijker aan te geven wat je gedaan hebt.
Verder: je hebt een fietspad getekend: highway=cycleway. OK
Maar met:
access=no geef je aan dat niemand daar mag komen - dit is dus een fout en zo routeert het niet.
bicycle=yes hoeft niet voor een fietspad, nl. default yes, en ook foot=yes hoeft niet, want in NL mag een voetganger default op een fietspad. Bovendien heb je sidewalk=right aangegeven, wat nogmaals aangeeft dat er voetgangers mogen
motor_vehicle=no hoeft natuurlijk niet op een fietspad.
oneway=no ook niet, want default is tweerichtingverkeer.Meld je hier igv vragen en kijk ook een sop het NL OSM forum
Groet
Martin
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |