Changeset: 38207975
houseboat as address addition
Closed by density215
Tags
created_by | iD 1.9.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | MAPNIK |
locale | en-US |
Discussion
-
Comment from Martin Borsje
Beste ...
Welkom op OSM!
Op de woonboten zelf staan al de nummers inclusief de BAG-referentie vermeld. Het staat nu dus dubbel. Wil je, voor alle woonboten, telkens een van de twee verwijderen.
Je kunt je vragen hier, maar ook op het NL OSM-forum stellen!Gaarne reactie
Groet
Martin -
Comment from density215
Ik heb ze verwijderd. Reden was dat ik Address points zag staan in de bebouwing en - kennelijk ten onrechte - dacht dat objecten apart als 'address' geregistreerd moesten worden.
-
Comment from Martin Borsje
Geen probleem hoor!
Je kan ook aparte adrespunten op de woonboten zetten met alle adresgegevens, maar haal ze dan van de boten zelf af.
Maar inderdaad geen noodzaak.Map ze, verder!
-
Comment from density215
Doe ik er goed aan dat soort dubbelingen van gebouwen te halen? b.v. Borgerstraat 109 heeft dat ook.
-
Comment from Jan Westerhof
Dat is een school, dus een beetje ingewikkeld geval. Ik heb dat op het forum gemeld, daar kun je er meer over lezen: http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=586218
Nodes (5)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |