Changeset: 39222876
Doorgang tussen De Ruyterstraat / Karel Doormanstraat naar Sportlaan ingetekend (met passage door hekwerk).
Closed by AndriesWijma
Tags
created_by | iD 1.9.4 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from alphensebezorger
Hallo Andries,
Ik zag in de opmerking staan dat je Gg Streetview hebt gebruikt. Dat is volgens mij in verband met auteurs- en andere rechten niet handig. Zie bv: http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Beginners_Guide_1.1. Ik ben bang dat je de wijzigingen terug zal moeten (laten) draaien.
Groet, Alphensebezoger. -
Comment from AndriesWijma
Hallo en bedankt voor je opmerking. Het lijkt me vergezocht om dit gebruik onder auteursrecht te laten vallen, aangezien er geen enkele sprake is van exclusieve of geclusterde data. Een buurtbewoner of iedereen ter plaatse kan (of kon toentertijd) met een simpele survey de situatie vaststellen. Op internet zie ik deze kwestie overigens nauwelijks besproken. Wel interessant dus ik zal het ter sprake brengen op het forum. Ik zal er voor de zekerheid zelf nog eens kijken binnenkort voor het geval er iets is veranderd aldaar.
-
Comment from AndriesWijma
Nogmaals bedankt dat je me hierop hebt gewezen. Na een discussie op het forum met zeer diverse meningen en na wat eigen overpeinzingen weet ik nu hoe ik voortaan wil handelen. Streetview niet meer als bron, slechts als hulpmiddel inzetten (bijv. survey voorbereiden of terug in herinnering roepen). De locatie in Bedum heb ik vandaag bezocht.
-
Comment from alphensebezorger
Ik heb meegelezen op het forum en aangegeven links. Vooral de gebruikersvoorwaarden van Google Maps (https://www.google.com/intl/nl/help/terms_maps.html), met name 2. d. lijken mij als niet-jurist al snel een probleem. Maar zolang je geen streetview opvoert als bron wordt opsporen en bewijzen voor Google wel lastig.
Een barrier=fence kan trouwens alleen aan een way zitten. Hoe een routeerder dit op een node opvat is maar de vraag.
Als ik de wiki goed begrijp zou je hier aan twee kanten van de opening het hek kunnen tekenen, en de opening gewoon leeg laten, zo iets dus: ----- ----- . -
Comment from AndriesWijma
Hekwerk met opening moest ik inderdaad nog een betere weergave voor zoeken. Goed dat je me erop wees en jouw suggestie lijkt me de beste. Inmiddels aangepast.
In gebruikersvoorwaarden probeert men natuurlijk zoveel mogelijk grond voor eventuele aanklachten te reserveren. Andersom is het als 'kleintje' tegenover het grote Google begrijpelijk om zo weinig mogelijk reden tot aanklacht te willen geven.
Ways (4)
Nodes (6)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |