Changeset: 39290926
исправил тип маршрута "Вишиваний Шлях"
Closed by zaharchenkoyurka
Tags
created_by | iD 1.9.4 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing |
locale | ru |
Discussion
-
Comment from user_630853
Це постійний маршрут чи одноразовий?
-
Comment from zaharchenkoyurka
постійний. простягається від Харкова до Ужгорода. зрозуміло, я його ще не зкінчив ) про нього тут http://ornamentway.com/ також є групи Вконтакті та на Фейсбуці
-
Comment from olehz
Виглядає на те, що на сайті http://ornamentway.com/ маршрут прокладений автоматично рутером по заданих точках. Дуже сумнівно, що хтось буде їхати через Верхнє Синьовидне, Урич, Борислав, Дрогобич і цілий ряд інших місць саме такими зигзагами, як ви перемалювали з того сайту. І ще підозрілим виглядає, що перетинати кордон Закарпатської-Львівської областей планують на відрізку Скотарське-Опорець - це ж не даунхіл, а шосейний марафон
-
Comment from zaharchenkoyurka
я не знаю тих місць, тому не можу про це нічого сказати, але організатори стверджують що весь маршут пройшли волонтери і записали GPS треки. а той маршрут на сайті більше схожий саме на трек, а не на роутинг, бо має храктерні мітання в місцях зупинок, а також де-інде пролягає просто по будівлях або руслах річок через похибку визначення координат. до того-ж, маршрут підходить для велосипедного і пішого туризму. можливо, вказані Вами місця проходии саме пішки. просто я поки що не вмію як позначити кілька призначень маршруту. спробував через кому без пробілу: route=cicle,foot,hiking - воно зникло з мапи ) повернув як було.
а щодо зигзагів - кажуть що маршрут прокладався таким чином щоб пройти повз максимум цікавих місць, а не щоб якнайскоріше проїхати дистанцію -
Comment from olehz
я думаю варто уточнити у організаторів. надто вже трек схожий на продукт алгоритмів рутерів. одна справа обїхати цікаві обєкти (більшість з яких організатори проігнорували) оминаучи завантажені автомобілями дороги між містами, а інша надавати перевагу стежкам і більш довгим дорогам в приватному секторі вже в самому місті, де компанію може скласти зграя собак.
-
Comment from zaharchenkoyurka
організатори пишуть на своїх ресурсах: "Впродовж літа 2015 року наші волонтери виїжджали на маршрут у кожній із десяти областей для його фізичної перевірки та удосконалення. Після цього ми внесли деякі корективи у GPS-трек. Кожна ділянка Вишиваного Шляху була повністю перевірена."
крім того, я не бачив жодного роутеру, який вів би маршрут ґрунтівкою, яка іде паралельно до шосе, замість самого шосе, стежкою, яка не позначена на жодній карті, перетинав би річку залізничним мостом чи взагалі без мосту, "топтався" на місці, або раптово скакав з дороги на дахи жилих будинків, щоб через 200 метрів знову повернутись на дорогу ) придивіться уважніше на високих зумах - там дуже добре читається саме GPS-трекер, місцями з просто таки величезною похибкою )
а щодо зауважень з самого маршруту, думаю, Вам краще звернутись безпосередньо до організаторів - вони зможуть дати більш кваліфіковані відповіді, бо займаються цією вже понад рік. їх контакти в соцмережах https://vk.com/ornament_way https://www.facebook.com/VyshyvaniyShlyakh/ -
Comment from olehz
так я ж навів приклади де трек йде зигзагами паралельно головній дорозі по НП. І що найголовніше це не GPS-трек - це саме продукт роботи велосипедного рутера (тепер я це точно знаю). Організатори можуть писати що завгодно, але подивіться уважно - трек не може йти так чітко без похибок по центру дороги. Висновок: ви зробили велику роботу, але нажаль абсолютно непотрібну ((
-
Comment from zaharchenkoyurka
olehz, а Ви дивились на маршрут в них на сайті той, що був розміщений на GPSies, чи на Google Maps?
-
Comment from olehz
тільки мапу з GPSies бачу
-
Comment from olehz
https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?hl=ru&mid=1mLnTInMJTBvYFSTks1QMj7niMXg - ось справжній маршрут, який сильно відрізняється від того, що внесено в ОСМ
-
Comment from zaharchenkoyurka
на гуглі застаріла інформація. три місяці тому:
Katerinkaспитайте його пліз, він дивився на маршрут на гугл мепс чи тут: http://m.gpsies.com/map.do?fileId=mtmbqgtsrytykvxk
бо фінальна версія саме на сайті gpsies. гугл мепс- це була попередня версія -
Comment from olehz
фінальна версія майже те саме лайно, зненероване велосипедним рутером, що і було - https://dl.dropboxusercontent.com/u/7929919/vs.png - можна десь справжній GPS трек завантажити? хоча б по Львівській області?
-
Comment from zaharchenkoyurka
слухайте, чому-б Вам не звернутись до організаторів? я-ж давав раніше координати.
-
Comment from olehz
ви нанесли якусь фейкову фігню, це ви маєте надавати докази. інакше я його видаляю.
-
Comment from zaharchenkoyurka
ця "фігня" є фейковою лише за Вашою думкою. я вже пояснював про "крюки" і чому не вважаю трек так званим продуктом роботи роутера. всі треки зібрані організаторами на сайті GPSies, посилання на фінальну версію я давав, Ви легко можете побачити всі треки, що були завантажені з їх акаунту - їх там 21. але ж якщо Ви не хочете чути що Вам кажуть і продовжеєте своє, то я нічим не можу зарадити. я не для того вбив на нього два тижні щоб Ви його видаляли бо Вам так здається
-
Comment from olehz
написав 2 листа організаторам зі скріншотами ще вчора - не відповідають. тому створив тему на форумі http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=605953#p605953 - особисто я волів би видалити цей Вишиваний Шлях
Relations (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |