Changeset: 39398006
POIs Oosterwolde
Closed by ff5722
Tags
created_by | iD 1.9.4 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing |
locale | en-US |
Discussion
-
Comment from dvdhoven
Ik heb de Brink bij de Hoofdbrug weer doorgeknipt. Het fietsknooppuntennetwerk had er last van en kon niet meer afslaan.
Mijn aanbeveling: kijk heel goed uit met doorverbinden van wegen. Wegen zijn vaak door geknipt omdat er relaties op liggen. Als je dan gaat doorverbinden gaan de relaties kapot. En OSM ligt vol met relaties. Wandelroutes, fietsroutes, busroutes, gevarenroutes en nog veel meer.Vriendelijke groeten,
Dick van den Hoven -
Comment from ff5722
Sorry, ik gebruik meestal JOSM en daar is het iets duidelijker als je een relatie wijzigt. Bedankt voor het repareren!
Ways (1-20 of 21)
- 1
- 2
- 419222632, v1
- 419222635, v1
- 419222637, v1
- 419222640, v1
- 419222642, v1
- 419222644, v1
- Stipepassage (419222646), v1
- 419222648, v1
- Brugkampweg (6467981), v5
- Stationsstraat (6468010), v6
- 157167212, v3
- Houtwal (6468019), v3
- 282162533, v2
- Hoofdbrug (6468280), v4
- Brinkstraat (6467522), v6
- Stationsstraat (6468082), v6
- Trambaan (6467896), v6
- Stipeplein (157167192), v2
- 157167213, v3
- Q-Buzz remise (282161695), v2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |