Changeset: 40322295
De vorm klopte niet.
Closed by GuidoLanting
Tags
created_by | iD 1.9.6 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from marczoutendijk
Welkom Guido!
Weet je zeker dat de vorm niet klopte?
Alle gebouwen in NL worden geïmporteerd vanuit het BAG/Kadaster, en wat jij er nu op hebt getekend komt niet meer overeen met wat er in de BAG staat.
Hou je er rekening mee dat luchtfoto's ernstig vertekend kunnen zijn?
Jij hebt het gebouw nu bv. over een voetpad heen getekend.
Hoe heb jij de vorm bepaald?
Lees ook mijn welkomstmail. -
Comment from marczoutendijk
Ik stuurde je ook een prive-bericht met een screenshot waarop je de verschillen kunt zien.
-
Comment from Commodoortje
De vorm was excact dezelfde als in de BAG staat. Helaas klopt de vorm nu niet meer, tevens loopt het pad er dwars doorheen.
https://www.dropbox.com/s/30krnsr99uufg1l/2016-06-28_00-39-26.png?raw=1
.
Wil je dat ik het corrigeer naar de oorspronkelijke BAG vorm?
Anders ga ik er vanuit dat jij het doet.Mocht het zijn dat de BAG inderdaad afwijkt, wil je dan contact opnemen middels een terugmeldformulier naar BAG?
https://www.kadaster.nl/web/formulier/BAG-formulieren/BAG-terugmeldingsformulier.htm
-
Comment from Commodoortje
Verkeerd plaatje geplakt, dit is de juiste:
https://www.dropbox.com/s/de5nov6ys9nk5tm/2016-06-28_00-53-47.png?raw=1 -
Comment from marczoutendijk
Als Guido vandaag niet reageert Commodoortje, doe jij dan een revert?
Ik kan me niet voorstellen dat zijn "vorm" de juiste is. -
Comment from Commodoortje
Inmiddels gerevert
Ways (2)
Nodes (17)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |