Changeset: 40413325
Dodałem kilka punktów
Closed by kolhubi
Tags
created_by | iD 1.9.6 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from maraf24
Zlikwidowali przystanek?
http://www.openstreetmap.org/node/2117666165/history -
Comment from kolhubi
Przystanek jest przed Gamą jadąc od strony klonowej, w tym miejscy nie ma i nie było przystanka. Widzę także przystanek po drugiej stronie na parkingu pod lewiatanem - tam też nie ma żadnego przystanku. Idąc dalej, skrzyżowanie orkana i warszawskiej, nie ma przystanku na samym skrzyżowaniu, jest trochę niżej w stronę klonowej. Następnie dwa przystanki naprzeciwko statoil na warszawskiej, na pewno coś jest źle z tymi przystankami.
-
Comment from maraf24
Dane pochodziły z http://sip.ztm.kielce.pl/ i do dziś pokazują tam, że ten przystanek istnieje, a przy Gamie nie. Co stoi w sprzeczności z tym, co widać na zdjęciu.
Wygląda na to, że dane oficjalne są lipne. -
Comment from kolhubi
Na stronie ZTM oba przystanki są źle. Natomiast nie wiem skąd przystanek na skrzyżowaniu orkana-warszawska, na ZTM też go nie ma.
-
Comment from maraf24
Dane na stronach ZTM trochę się zmieniły od ostatniego importu. Chyba teraz nikt nie dba o aktualizację tych danych w OSM.
Nodes (7)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |