Loading...
Changeset: 40448832
duplikaty adresów
Closed by maraf24
Tags
created_by | reverter;JOSM/1.5 (10501 en) |
---|---|
source | Geoportal 2: Ortofotomapa |
Discussion
-
Comment from Mabakay
Tak wygląda to na ulicy - https://s31.postimg.org/k1nefss0b/argument.jpg
-
Comment from maraf24
Ok, poprawiłem.
Problem będzie jednak istniał poza OSM, widać to choćby na https://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,18,19.3316454,51.7449919?l=43a3da74f1cf6f30 -
Comment from Mabakay
Oni wszyscy pewnie opierają się w większości na danych gminnych. Do targeo i mapy map też już to zgłaszałem, ale z żadnego nikt się nie odezwał i nic się nie zmieniło przez ponad rok.
-
Comment from Mabakay
Z resztą takie przypadki tylko utwierdzają użytkowników że OSM jest lepsze :-)
Ways (2)
Nodes (3)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |