Loading...
Changeset: 40867246
Ямпіль
Closed by VARVAR8
Tags
created_by | JOSM/1.5 (10526 uk) |
---|---|
source | Bing |
Discussion
-
Comment from dudka
http://www.openstreetmap.org/way/431915501
хіба тут струмок проходить над дорогою?
судячи з аерофото струмок проходить під дорогою і тому треба використати tunnel=culvert + layer=-1 -
Comment from VARVAR8
усе вірно. Але то мапив юзер Rsify Yampol. я вже задовбався був за ним фіксити баґи. Він там наробив був купу помилок. також змінив був мої кадастрові межі селища на свій розсуд... словом потім кудись він зник і життя налагодилося.
Ways (9)
- 431915497, v1
- 431915498, v1
- 431915499, v1
- 431915500, v1
- 431915501, v1
- 431915504, v1
- 431915505, v1
- Горинь (235101366), v5
416465345, v2
Relations (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |