Loading...
Changeset: 40972945
Narysowano strefy w i dookoła Poganic (i częściowo Żochowa)
Closed by JakubC
Tags
created_by | iD 1.9.7 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from RicoElectrico
Prośba jest - rysując budynki prostuj kąty do 90 stopni narzędziem w edytorze.
Przykład: https://www.openstreetmap.org/way/432759306/ -
Comment from JakubC
Rozumiem - staram się już "odruchowo" korygować kąty w iD i JOSM (także rysując ręcznie staram się używać dedykowanych wtyczek), lecz czasem zapominam i są tego efekty :(
- 432759267, v1
- 432759268, v1
- 432759269, v1
- 432759270, v1
- 432759271, v1
- 432759272, v1
- 432759273, v1
- 432759274, v1
- 432759275, v1
- 432759276, v1
- 432759277, v1
- 432759278, v1
- 432759279, v1
- 432759280, v1
- 432759281, v1
- 432759282, v1
- 432759283, v1
- 432759284, v1
- 432759285, v1
- 432759286, v1
Relations (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |