Loading...
Changeset: 41063478
uzupełnienie obiektów (POI) - adresy
Closed by szydzio
Tags
created_by | iD 1.9.7 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | en |
Discussion
-
Comment from Kerim_m
"Keepright - Ta droga nie ma tagów".
Linie wewnątrz budynków - o co chodzi? -
Comment from szydzio
To rozwiązanie które kiedyś podpatrzyłem np. tutaj http://www.openstreetmap.org/way/181557103 - ustawia się adresy i łączy jedną linią, układają się wtedy na jednej "wysokości". Nie wpływa to ani na renderowanie, ani na wyszukiwanie adresów, ale skoro keepright wyrzuca uwagę to usunę żeby nie generować niepotrzebnego błędu...
Ways (3)
Nodes (6)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |