Changeset: 41127430
Created a bar
Closed by Zlatko Banovic
Tags
bundle_id | com.mapswithme.maps.pro |
---|---|
created_by | MAPS.ME android 6.2.5-Google |
Discussion
-
Comment from Peter Vojtek
dobry den,
chcem sa spytat aky je nazov noveho baru (http://www.openstreetmap.org/node/4327976393). Pouzili ste nazov (name) "korytnica kupele 669" co znie skor ako adresa, zatial co webstranka odkazuje na nazov Svätopluk.
ak je nazov podniku Svätopluk, tak je spravne pouzit:
name: Svätopluk
ak je "korytnica kupele 669" adresa,
tuto je vhodne zaznacit nasledovne:addr:city: Korytnica
addr:place: Korytnica
addr:housenumber: 669
addr:conscriptionnumber: 669pekny den,
Peter -
Comment from Zlatko Banovic
Nazov baru penzion svato pluk
-
Comment from Peter Vojtek
ok, tu som to upravil (a tiez som dane miesto oznacil aj ako penzion): http://www.openstreetmap.org/node/4327976393#map=19/48.88962/19.28298
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |