Changeset: 41167591
route 83-94 gesorteerd
Closed by whturner
Tags
created_by | JOSM/1.5 (10526 nl) |
---|---|
source | volgens de regels |
Discussion
-
Comment from dvdhoven
Hallo whturner,
Deze route is door jou niet goed gesorteerd.
Dat is ook te zien in het overzicht van VMarc, daar wordt gemeld "De wegen in deze route zijn volledig maar de volgorde is door elkaar gehaald."
Als je met forward/backward moet werken, doe je eerst de heenrichting, dan de terugrichting vanaf het eerste splitspunt, dus tegen de rijrichting in. Jij had de terugrichting met de rijrichting mee gesorteerd, maar dat moet dus niet.
In het relatievenster kun je het ook gauw zien, meestal is een van beide richtingen te lang.Vriendelijke groeten,
Dick van den Hoven
Relations (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |