Changeset: 41247406
aanpassing nadat osmand de fietsroute over berekende.
Closed by bas(sie)
Tags
created_by | iD 1.9.7 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from alphensebezorger
Hallo bas(sie),
volgens mij is hier iets niet helemaal goed gegaan.
1. Het voetpad is nu volgens mij voor niemand meer toegankelijk, zelfs niet voor voetgangers.
2. Er is een strook gras van minstens 1 km lang gewist.
Dat haal ik tenminste uit deze link:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=41247406.Laat even weten of dit inderdaad vergissinkjes waren a.u.b., en of je het zelf kan repareren.
P.S. Volgens mij was het voetpad trouwens voorzien van de juiste tags. Ik zou bij de makers van OSMAND klagen als je als fietser hierover geleid werd. Daar ligt het probleem.
Met vriendelijke groet,
Alphensebezorger. -
Comment from bas(sie)
Hoi,
Die verwijdering is inderdaad niet goed gegaan. Heb een gevecht gehad met mijn browser en die won zo te zien, Maar zie niet hoe ik dat kan terugdraaien. Ook niks over te vinden in de wiki zo snel.
Heb jij een idee?bas
-
Comment from alphensebezorger
Ik vond deze wiki pagina: http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Undoing_deletions
Kun je daar iets mee? Anders kan ik het morgen wel even met JOSM voor je doen.
Groet, Alphensebezorger. -
Comment from alphensebezorger
Ik heb het gras inmiddels weer teruggezet op de kaart met JOSM undelete: https://www.openstreetmap.org/changeset/41526785.
Bovendien heb ik foot=yes aan het voetpad toegevoegd, want het lijkt me logisch dat voetgangers er gebruik van mogen maken. Volgens mij is het zo weer in orde, anders mag het natuurlijk weer verbeterd worden.
Ways (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |