Changeset: 41259689
poprawka numerów domu
Closed by parostatek
Tags
created_by | iD 1.9.7 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from RicoElectrico
Hej. Jeśli ten budynek ma rzeczywiście dwa adresy (a nie tylko numery klatek), to trzeba skasować adres z obrysu i wstawić dwa punkty adresowe. Chodzi o to, że wymienienie dwóch numerów może zmylić wyszukiwarki adresów.
Patrzę sobie na gdynia,pl/mapa i tam to jest jako jeden numer - 2. Jeśli numery klatek nie mają znaczenia (tj. numeracja mieszkań w klatce B nie zaczyna się od 1), zostawiłbym tak jak było, jeden numer.
-
Comment from parostatek
Faktycznie zostaje zmiana obrysu budynku i rozdzielenie na 2 klatki (numeracja w obydwu od 1) oraz to samo w przypadku budynku 6A i 6B.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |