Changeset: 41327544
uzupełnienia obiektów (POI) - Poznań
Closed by szydzio
Tags
created_by | iD 1.9.7 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | en |
Discussion
-
Comment from m@rio
Witam Kolego,
coś nie gra w zw. z Twoją zmianą dot. serwisu Opla "Domcar".
OSM przy wyszukiwaniu "domcar poznań" wykazuje ten adres jako "Świętego Wawrzyńca 112", jednocześnie nie znajduje adresu "Polska 112, Poznań". -
Comment from szydzio
Hej m@rio!Faktycznie Nominativ OSM nie wykrywał poprawnie tego adresu mimo że obiekt opisany był poprawnie.Ale już np. OSMAnd wyszukiwał ten adres poprawnie. W zasadzie trzeba by to zgłosić do OSM jako bug... Ostatecznie zdjąłem adres z całego budynku i dodałem go jako pojedynczy węzeł-zobaczymy czy to poprawi sytuację.Pozdr!
Ways (3)
Nodes (18)
- 4341312101, v1
- 4341312102, v1
- 4341312103, v1
- 4341312104, v1
- 4341312105, v1
- 4341312106, v1
- 4341312107, v1
- 4341312108, v1
- 4341312109, v1
- 4341312110, v1
- 4341312111, v1
- 4341312112, v1
- 4341312113, v1
- 338915331, v6
- 338915332, v6
- 338915335, v6
- 338915333, v6
2543308835, v2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |